Klubové stránky

Rotary Club Brno City

je spolek, sdružující zástupce různých povolání, kteří se kromě své klubové činnosti věnují především charitě a dobrovolnictví, podporují talentované studenty a také pořádají workshopy a konference na společenská témata.

Rotary Club Brno City vznikl v roce 2000 jako druhý klub na území města Brna poté, co byl řádně zaregistrován jako občanské sdružení u Ministerstva vnitra ČR a následně přijat jako člen Rotary International. Stal se tak součástí distriktu
č. 2240 Česká a Slovenská republika. Svoje založení klub zpečetil slavnostním předáním Charty RI dne 2. září 2000.

V okamžiku založení měl 21 členů. Patronátními kluby jsou RC Toms River z amerického státu New Jersey a RC Brno.

Klub vznikl z iniciativy Dr. Ing. Martiny Jankovské, která se stala jeho první prezidentkou.

Rotary Club Brno City